Hakkımızda

Sektörde 15 yılı aşan sektör tecrübesinin ardından 2010 yılında “Mühendislik” temeli üzerine kurulmuş bir Mekanik Tesisat firmasıdır. Mekanik Tesisat konusunda Taahhüt, Proje Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri vermekteyiz. Ela Mekanik olarak bizler iklimlendirme ve havalandırma sistemleri imalat ve montajı, yangın tesisatı imalat ve montajı, paslanmaz tank ve korkuluk, doğalgaz tesisatı konularında faaliyet göstermekteyiz. Sürekli gelişen iklimlendirme ve havalandırma teknolojilerini yakından takip ederek profesyonel ekibiyle, müşteri memnuniyetini esas alarak uyguladığı ürünler ile iklimlendirme ihtiyacı olan tüm yapılarda mekânın konforunu artırmaktadır.

Ela Mekanik  fabrikalardan ofislere, alışveriş merkezlerinden hastanelere, otellerden plazalara kadar geniş bir yelpazede havalandırma,  mekanik tesisat soğutma ve iklimlendirme projelerinin uygulayıcı ve tedarikçisidir.

Hizmet Alanlarımız

1) Isıtma, Soğutma ve Havalandırma (HVAC)
2) Sıhhi Tesisat
3) Yangın Tesisatı
4) Endüstriyel ve Teknolojik Tesisatlar (Buhar, Basınçlı Hava, Kızgın Su, Yağ vb.)
5) Akıllı Bina Otomasyonu
6) Akaryakıt Tesisleri
7) Enerji Verimliliği

Vizyonumuz

Büyük işyerleri, alışveriş merkezleri, çok katlı fabrikalar, yeraltı demiryolları, zehirli gaz ya da toz bulunan bölgeler gibi, doğal havalandırmanın uygun olmadığı yerlerde mekanik havalandırma sistemleri kurarak müşterilerimizin sağlık ve konforuna katkı sağlamaktır. Gelecek nesillere miras bırakılacak “Daha Temiz, Daha Konforlu ve Daha Modern Bir Dünya Yaratmak” felsefesini kendimize hedef edindik.

Misyonumuz

İklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde uzman ekibiyle dünya standartlarında hizmet vererek mekanik havalandırma sektöründe akla gelen ilk firma olmak ve sektöre öncülük etmektir. Taahhüdümüzdeki işlerde “Güven ve Kalite” üzerine bina ettiğimiz mühendisliği, kalıcı olarak devam ettirmekteyiz.

50+

Personel

100%

Teknik Bilgi

136+

Tamamlanan Proje

100%

Memnuniyet

WhatsApp Destek whatsapp
Hemen Ara